Adwokat Marcin Borys

adwokat marcin borys białystok
Białystok
ul. Hetmańska 25

Nazywam się Marcin Borys. Własną kancelarię adwokacką prowadzę od 2013 roku. Pierwsze adwokackie szlify zbierałem pod okiem adwokata Leszka Kudryckiego. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, karno-skarbowych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych oraz z zakresu prawa autorskiego.

W roku 1996 ukończyłem studia na kierunku prawo na Wydziele Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie praktykę zawodowują wykonuję w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej z siedzibą w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej 25, wcześniej moja kancelaria znajdowała się w centrum miasta, przy Rynku Kościuszki.

Stale współpracuję z adwokatami i radcami prawnymi z wielu innych kancelarii w całej Polsce. Jestem członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej z siedzibą w Białymstoku.

Mimo iż mieszkam w Białymstoku i to głównie w tym mieście wykonują swoją praktykę zawodową, reprezentuję klientów z różnych części kraju i pracuję na terenie całej Polski.

Prowadzę obsługę prawną zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Zajmuję się sprawami z zakresu:
• prawa karnego
• prawa gospodarczego
• prawa rodzinnego
• prawa cywilnego
• prawa autorskiego
• windykacji i egzekucji
• prawa administracyjnego
• prawa pracy
• prawa spadkowego.

Zajmuję się nie tylko reprezentacją klientów przed sądem – udzielam również pomocy w sprawach, których załatwienie nie skończy się ostatecznie rozprawą.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie – na każdym etapie jestem w stałym kontakcie z klientem, bieżąco informuję o wszelkich postępach, odpowiem na zadawane mi pytania, pomogę wyjaśnić wszelkie wątpliwości i zaproponuję rozwiązanie najbardziej korzystne z punktu widzenia klienta. Dokładam wszelkich starań, by reprezentowana strona czuła się przed sądem lub innym organem pewnie.

W swojej pracy adwokata, kieruję się przede wszystkim zasadami uczciwości i sumienności oraz determinacją w dążeniu do postawionego wspólnie z Klientem celu. Swoje usługi świadczę na najwyższym poziomie, przestrzegając zasad etyki zawodowej i godności wykonywania zawodu adwokata. Wszelkie uzyskane od klienta informacje objęte są niewzruszalną tajemnicą zawodową.

Ceny za obsługę prawą są przystępne, ustalane indywidualnie z klientem w zależności od typu sprawy i jej złożoności.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej, kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia kancelarii osobiście. Razem znajdziemy wyjście z Twojej sytuacji.