wojtunik notariusz białystok

Notariusz Adam Wojtunik

11 ocen
5
Telefon: 600 294 454
Specjalizacja:
Miejscowość: Białystok
Województwo: podlaskie
Ulica: Białówny 2 lok. 23
Kod pocztowy: 15-437

Kancelaria Notarialna Notariusza Adama Wojtunika mieści się w ścisłym centrum Białymstoku przy ulicy Białówny 2 lokal 23, przy skrzyżowaniu ulic Białówny i Zamenhofa. Wzdłuż tych ulic znajduje się szereg ogólnodostępnych miejsc parkingowych, które umożliwią Państwu swobodne pozostawienie swojego pojazdu podczas wizyty w Kancelarii Notarialnej.

W bliskiej odległości od Kancelarii  zlokalizowany jest przystanek autobusowy (przy ulicy Sienkiewicza obok baru „Słoneczko”), dzięki czemu osoby korzystające z komunikacji miejskiej mają dogodny dojazd do Kancelarii.

Notariusz Adam Wojtunik w siedzibie jego Kancelarii Notarialnej dokonuje szeregu czynności notarialnych, wśród których wyróżnić można:

  • akty poświadczenia dziedziczenia
  • poświadczenia
  • sporządzanie aktów notarialnych, w tym obejmujących umowy przeniesienia własności nieruchomości.

W uzasadnionych przypadkach możliwe jest dokonanie czynności notarialnej także poza lokalem Kancelarii, tj. np. w domu lub siedzibie klienta. Kancelaria Notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.30, natomiast istnieje możliwość umówienia spotkania w dni wolne od pracy oraz poza ustalonymi godzinami. 

Wszelkie informacje co do czynności notarialnych, ich kosztów oraz niezbędnych do nich dokumentów możecie Państwo nieodpłatnie uzyskać telefonicznie: 85 831 17 04 (sekretariat Kancelarii Notarialnej) lub 600 294 454, mailowo: kancelaria@notariuszwojtunik.com lub też w trakcie bezpośredniego spotkania z Notariuszem.