adwokat gubanski

Adwokat Aleksander Gubański

Telefon: +48 605 695 551
Specjalizacja:
Miejscowość: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie
Ulica: ul. Grunwaldzka 4a/6
Kod pocztowy: 10-124

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gubańskiego to renomowana i doświadczona firma świadcząca kompleksową pomoc prawną w obszarze szeroko rozumianego prawa rodzinnego i cywilnego.

Zakres usług kancelarii obejmuje przede wszystkim szeroko rozumiane:

– prawo cywilne

– prawo rodzinne

– prawo spadkowe

– prawo karne wykonawcze

– prawo upadłościowe

Kancelaria specjalizuje się również w obszarach takich jak występowanie do sądów o unieważnienie kredytu we frankach oraz dochodzenie w imieniu swoich klientów zwrotu świadczenia nienależnego od banków stosujących klauzule niedozwolone.

Dzięki zaangażowaniu i pełnemu profesjonalizmowi, kancelaria zapewnia swoim klientom spokój, że ich sprawy są w dobrych rękach. Działając z pasją i profesjonalizmem, kancelaria dąży do zapewnienia swoim klientom najlepszych rozwiązań prawnych. Oferuje klientom  doradztwo prawne, reprezentację i obronę interesów klienta w procesie sądowym oraz w sprawach pozasądowych,  przygotowywanie pism procesowych,  wsparcie klienta i poradnictwo w zakresie przygotowywania niezbędnych dokumentów i dowodów, które będą miały istotne znaczenie podczas procesu,  prowadzi również negocjacji z drugą stroną w celu osiągnięcia porozumienia. Często zdarza się, iż kancelaria wynegocjuje warunki korzystne dla obu stron i nie ma potrzeby długotrwałego procesu. Sprawy kończą się ugodą zawartą w kancelarii. 

Prowadzący Kancelarię Adwokat Aleksander Gubański to doświadczony i zaufany pełnomocnik wyróżniający się swoją wiedzą prawniczą, umiejętnościami negocjacyjnymi oraz zaangażowaniem w sprawy swoich klientów. Jest profesjonalistą, skutecznie reprezentującym interesy swojego klienta.

Zobacz także: Adwokat Adwokat Olsztyn