Adwokat Ostrów Mazowiecka

ramona-krajewska
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

W Ostrowi Mazowieckiej wymiar sprawiedliwości sprawuje Sąd Rejonowy, którego jednostką nadrzędną jest Sąd Okręgowy w Ostrołęce. W budynku Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej znajduje się również Prokuratura Rejonowa. Na terenie Ostrowi Mazowieckiej znajduje się również Komenda Powiatowa Policji. W Ostrowi Mazowieckiej pomoc prawną świadczy kilku adwokatów i radców prawnych. Zakres świadczonej pomocy obejmuje większość gałęzi prawa, przede wszystkim prawo cywile, rodzinne, karne, administracyjne i handlowe. W dobie zmian wprowadzonych w związku z pandemią covid a co za tym idzie możliwością przeprowadzania rozpraw w formie video konferencji, ostrowscy prawnicy świadczą pomoc prawną na terenie całego kraju.

adwokat ostrów mazowiecka opinie

Ostrów Mazowiecka to miasto w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8, która w przyszłości stanie się częścią trasy ekspresowej Via Baltica, oraz kilku dróg lokalnych. Położone jest w ważnym węźle dróg o znaczeniu międzynarodowym, krajowym i regionalnym, ponieważ leży na szlaku handlowym w kierunku przejścia granicznego Ogrodniki. Węzeł ten tworzą drogi przynależne do krajowego, wojewódzkiego i powiatowego układu komunikacyjnego.

Jak znaleźć dobrego adwokata w Ostrowii Mazowieckiej?

Aby znaleźć dobrego adwokata, możesz zacząć od zapytania znajomych lub rodziny, czy ktoś z nich korzystał z usług adwokata i mógłby polecić kogoś w twojej okolicy. Możesz też skontaktować się z kancelarią adwokacką w Twojej okolicy i zapytać o dostępnych adwokatów, którzy specjalizują się w twojej konkretnej sprawie. Pamiętaj, że wybranie odpowiedniego adwokata jest bardzo ważne, ponieważ będzie on reprezentować cię w sądzie i doradzać ci w sprawie. Ważne jest, abyś czuł się komfortowo, rozmawiając z adwokatem i miał zaufanie do jego umiejętności.

Kancelarie adwokackie w Ostrowii Mazowieckiej znajdują się na

  • ul. Lubiejewska 1
  • ul. Okrężna 7
  • B. Prusa 3/21
  • 3 Maja