Adwokat Białystok

Adwokat oraz radca prawny to zawody zaufania publicznego – aby zostać adwokatem, trzeba oprócz posiadania odpowiedniej wiedzy zdobywanej podczas pięcioletnich studiów prawniczych oraz kilkuletniej aplikacji adwokackiej, posiadać nieskazitelny charakter, dobrą opinię społeczną oraz przestrzegać rygorystycznych zasad etyki i godności wykonywania zawodu adwokata. Każda kancelaria adwokacka oferuje inny zakres pomocy prawnej, albowiem specjalizuje się w innych dziedzinach prawa. Na portalu toprawnik.pl można bez problemu sprawdzić, w jakiej dziedzinie specjalizuje się dany adwokat w miejscowości Białystok, można porównać opinie i sprawdzić, czy dana kancelaria adwokacka jest godną uwagi i polecenia, czy prowadzi skutecznie sprawy z zakresu prawa, które nas interesuje, np. z zakresu prawa rodzinnego, czy karnego – Białystok. Zachęcamy także adwokatów do dodania informacji w serwisie, aby klient, szukając adwokata w mieście Białystok, mógł zobaczyć, że w Białymstoku działa także Twoja Kancelaria Adwokacka. Białystok to miasto skupiające niemal 300.000 ludzi, którzy często poszukują pomocy adwokata.

Kancelarie Adwokackie w Białymstoku, świadczą pomoc prawną

Białystok, z racji położenia słynie także z wielokulturowości, z łatwością w mieście Białystok można znaleźć prawnika), który włada językami obcymi (w szczególności językiem rosyjskim czy białoruskim) oraz posiada znajomość prawa obcego – takie usługi oferuje niejedna kancelaria prawna. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Działa tu wiele firm transportowych, czy produkcyjnych. Poszukujesz obsługi prawnej , kancelarii dla swojego przedsiębiorstwa – obsługą podmiotów gospodarczych zajmuje się niejedna kancelaria adwokacka. Adwokat w Twojej firmie z pewnością zajmie się jej problemami, doradzi w bieżących sprawach, czy sporach sądowych, co może przełożyć się na zwiększenie zysków oraz minimalizowanie strat przedsiębiorstwa – Białystok. Wielu prawników oferuje obsługę prawną firm w ich siedzibie w miejscowości Białystok. Kancelaria adwokacka oferuje często dojazd do klienta, co stanowi rozwiązanie bardzo wygodne i znaczną oszczędność czasu. Porady prawne świadczy adwokat, robi to również radca prawny. Szukasz specjalisty od prawa gospodarczego, prawa, prawa rodzinnego, prawa cywilnego – skorzystaj z możliwości filtrowania wpisów.

Lista ulic, przy których znajdują się kancelarie:

 • Legionowa
 • Mickiewicza
 • Rocha
 • Elektryczna
 • Rynek Kościuszki
 • Marii Skłodowskiej-Curie
 • Malmeda
 • Krakowska
 • Brukowa
 • Świętokrzyska
 • Lipowa
 • Kaczorowskiego
 • Nowy Świat
 • Kilińskiego
 • Bohaterów Getta
 • Przejazd

Adwokat z Białegostoku, jakie to koszty, poznaj ceny usług prawnych w tym mieście

W społeczeństwie panuje mylny pogląd, że usługi adwokata są bardzo drogie i wiele osób próbuje prowadzić sprawy na własną rękę, z różnych skutkiem. Niestety, pogląd ten jest mylny, gdyż zazwyczaj porada prawna to koszt kilkudziesięciu złotych, a w jej trakcie adwokat rozwieje wszelkie nasze wątpliwości, poda plan działania w sprawie. Z pewnością lepiej, aby porady prawnej, zamiast wyszukiwarki internetowej udzielił nam adwokat. Bialystok to miasto w województwie podlaskim, w którym znajduje się siedziba Izby Adwokackiej w Białymstoku. Izba Adwokacka z siedzibą w mieście Białystok zrzesza ponad 500 adwokatów. Istnieje więc duża konkurencja na rynku usług prawnych. Każdy adwokat w mieście Białystok specjalizuje się w innej dziedzinie prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne (rozwód, alimenty, podział majątku), prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo autorskie, prawo administracyjne, czy specjalizuje się w sprawach karnych. W Białymstoku działają zarówno Sąd Rejonowy (ul. Mickiewicza 103, Białystok) Sąd Okręgowy (ul. M. Skłodowskiej-Curie 1, Białystok), Sąd Apelacyjny (ul. Mickiewicza 5, Białystok), czy Wojewódzki Sąd Administracyjny (ul. Sienkiewicza 84, Białystok). W Białymstoku działają także Prokuratury: Rejonowa, Okręgowa, Regionalna oraz delegatura Prokuratury Krajowej oraz szereg urzędów i instytucji państwowych. Takie rozmieszczenie najważniejszych sądów i urzędów powoduje także to, iż na terenie miasta Białystok i okolic działa wiele kancelarii adwokackich, niejeden prawnik, adwokat.