Adwokat Ciechanów

Nie znaleziono wyników w tej kategorii
20 ocen
5

Radca prawny Bartosz Machul

Miejscowość: Ciechanów

Apl. Adwokacki Ramona Krajewska

Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

Adwokat z Ciechanowa pomoże rozwiązać Twój problem prawny. Znajdź kancelarię adwokacką, która specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. Skutecznie walcz o swoje prawa przed sądem. Ciechanów to miasto w województwie mazowieckim, w którym znajdziesz wiele kancelarii adwokackich. Świadczą one profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, handlowego, rodzinnego, spadkowego, bankowego oraz innych dziedzinach prawa. Warto również sprawdzić ofertę usług prawnych świadczonych przez kancelarie radcowskie – sprawdź zakładkę radca prawny Ciechanów. Okazuje się, że aktualny stan prawny pozwala owym radcom reprezentować swoich klientów nawet w sprawach karnych. W Ciechanowie znajduje się Sąd Rejonowy sprawuje on nadzór nad miastami takimi jak Ciechanów oraz Glinojeck. Sądem Odwoławczym dla Sądu Rejonowego w Ciechanowie jest Sąd Okręgowy w Płocku.

adwokat ciechanów sąd rejonowy
Sąd Rejonowy w Ciechanowie – miejsce pracy adwokatów oraz radców prawnych.

Adwokat jest prawnikiem świadczącym pomoc prawną, w szczególności polegającą na występowaniu przed sądami i urzędami, udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne oraz opracowuje opinie prawne.

W Ciechanowie jest wielu adwokatów chcących jak najlepiej reprezentować swoich klientów przez Sądem Rejonowym w Ciechanowie. Pomimo wielu kancelarii na terenie miasta adwokaci mają pełne ręce roboty związanej z prowadzeniem spraw mocodawców z dziedzin gałęzi prawa cywilnego, karnego, czy administracyjnego. Wysoka liczba klientów jest przede wszystkim spowodowana faktem, iż liczba mieszkańców w Ciechanowie jest bliska 40.000,00, a więc mieszkańcy potrzebujący porady lub reprezentacji nie mają w zwyczaju korzystać z usług obcych zupełnie osób, a przede wszystkim biorą przykład ze znajomych, którzy mieli już styczność z którymś z Ciechanowskich Adwokatów. Wielkim udogodnieniem jest właściwość miejscowa i zasięg terytorialny Sądu Rejonowego w Ciechanowie, albowiem w swoim okręgu m.in. miejscowość: Ciechanów, Glinojeck, gminę Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Ojrzeń, Opinogóra Górna i inne. Udogodnieniem jest dlatego, że mieszkańcy mający chęć lub przymus unormowania sytuacji prawnej swoich nieruchomości lub mają po prostu sprawę związaną z sądem- właściwością jest właśnie Sąd Rejonowy w Ciechanowie, w którym adwokaci prowadzą sprawy swoich mocodawców.

Ciechanowskie kancelarie adwokackie stoją na straży interesów klientów w sprawach z zakresu; prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa karno-skarbowego, prawa administracyjnego i wielu innych gałęzi prawa. Chcąc dowiedzieć się, który adwokat zajmuje się daną dziedziną prawa wystarczy zajrzeć do internetu, gdzie znajdziecie Państwo opinie o pracy specjalistów z dokładnością gałęzi prawa, jaką się dokładnie zajmuje. Kolejnym przykładem, w jaki sposób skontaktować się z danym specjalistą działającym na terenie miasta Ciechanów są Wasi znajomi, albowiem każda osoba wśród swoich przyjaciół ma osobę, która korzysta lub korzystała z profesjonalnej pomocy pełnomocnika. Dzięki temu sami przyjaciele mogą Państwu polecić osobę, która w rzeczywistości sprawdzi się w danej sprawie. Sama liczba adwokatów ukazuje, że któryś na pewno znajdzie dla Państwa czas, by doradzić w sprawie niecierpiącej zwłoki- wystarczy się zgłosić lub zadzwonić pokrótce wyjaśniając typ sprawy lub oświadczyć chęć skorzystania z pomocy profesjonalisty.

Na terenie miasta adwokaci prowadzą najwięcej spraw z dziedziny i gałęzi praca cywilnego, tj. sprawy spadkowe, alimenty, ustalenie miejsce zamieszkania małoletniego, ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz sprawy administracyjne związane z jednostkami samorządu terytorialnego, przykładami takich spraw administracyjnych może być np. odwołanie od decyzji ustalającej środowiskowe uwarunkowania dla inwestycji, z którą się nie zgadzamy. Bez względu na dziedzinę prawa, adwokaci z Ciechanowa na pewno sobie z nimi poradzą wyprowadzając swoich mocodawców z tarapatów.

Komórki organizacyjne Sądu Rejonowego w Ciechanowie

  • I Wydział Cywilny
  • II Wydział Karny
  • III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  • IV Wydział Pracy
  • VI Wydział Ksiąg Wieczystych
  • VIII Wydział Wykonywania Orzeczeń
  • I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
  • II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
  • Oddział Administracyjny
  • Oddział Finansowy

Kancelarie Adwokackie w Ciechanowie

Świadczą pomoc prawną wszystkim mieszkańcom Ciechanowa i okolicznych miejscowości. Znajdź razem z nami adwokata, który poprowadzi Twoją sprawę lub udzieli porady prawnej. Przed podjęciem decyzji o współpracy z daną kanclarią sprawdź czy rozmawiasz z adwokatem lub radcą prawnym. Aktualną listę adwokatów znajdziesz na stronie Adwokatury w Płocku. Opinie o kancelariach, które widzisz w serwisie są wyświetlane na podstawie Google Maps, staramy się je na bieżąco aktualizować. Na wizytówce każdego adwokata znajdziez również mapkę ze wskazówkami dojazdu do kancelarii. Ona również jest pobierana z tej samej usługi. Czytaj więcej