radca prawny bartosz machul Ciechanów

Radca prawny Bartosz Machul

na podstawie 20 ocen
5
Telefon: +48 888 343 340
Specjalizacja:
Miejscowość: Ciechanów
Ulica: ul. Gwardii Ludowej 23, lok. 16 I piętro

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Machul w Ciechanowie zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji publicznych. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w zakresie prawa spółek oraz prawa korporacyjnego. Świadczymy również pomoc prawną osobom i rodzinom, które potrzebują pomocy w sprawach cywilnych, upadłości, spadków, sporów gospodarczych, sporów gruntowych i innych. 

Radca prawny Bartosz Machul jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa oraz biznesu, pozwalające na holistyczne podejście do problemów klienta. W swojej praktyce szczególną uwagę przywiązuje do szczegółów, które mogą w odpowiedni sposób odmienić przebieg sprawy. Doradzał klientom przy transakcjach fuzji i przejęć, a także w transakcjach nabycia zorganizowanych części przedsiębiorstw. Świadczy także pomoc na rzecz klientów indywidualnych występując w procesach karnych, w sprawach pracowniczych, sprawach cywilnych, w tym sprawach spadkowych i sprawach o odszkodowania. 

Celem Kancelarii jest świadczenie kompleksowych usług prawnych najwyższej jakości. Nasi Klienci mogą skorzystać z doradztwa prawnego, reprezentacji przed urzędami, sądami, prokuraturami i trybunałami.

Siedzibą Kancelarii jest miasto Ciechanów, jednakże Kancelaria przyjmuje i prowadzi sprawy z całego kraju. Posiadamy także siedziby w Mławie i Warszawie, w których możemy przyjmować Klientów.

Radca prawny Bartosz Machul jest prawnikiem, którego celem jest świadczenie kompleksowych usług prawnych najwyższej jakości. Świadczy usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego, prawa nieruchomości, prawa gospodarczego oraz prawa spadkowego. Celem mec. Machula jest zapewnienie klientom spersonalizowanej uwagi i wsparcia na każdym etapie ich sprawy. Rozumie, że zajmowanie się kwestiami prawnymi może być stresujące i dąży do tego, aby proces był jak najbardziej płynny i bezstresowy dla jego klientów. 

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Machul jest kancelarią prawną świadczącą pomoc prawną w zakresie: prawa gospodarczego, prawa administracyjnego i publicznego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy oraz nieruchomości. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia doświadczonych prawników, którzy mogą udzielić kompetentnej porady prawnej. Oprócz klientów indywidualnych Kancelaria doradza również przedsiębiorcom i organom samorządu terytorialnego. 

Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie:

– prawa gospodarczego

– prawa administracyjnego i publicznego

– prawa karnego

– prawa cywilnego

– prawa podatkowego

– prawa pracy

– prawa autorskiego i prawa prasowego

– stałej obsługi prawnej przedsiębiorców i samorządów

Zapraszam do kontaktu

Radca Prawny Bartosz Machul

888-343-340